WHITENING CREAM

BEYAZLATICI KREM 100 ML

Ürün Kodu : SVX-00104

Koltukaltı ve Genital Bölgelerinde Oluşan Koyu Lekeleri Yok Eder. Cilt Renk Tonunu Eşitler.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Cilt yüzeyinde oluşan koltuk altı ve genital bölge renk değişimlerini düzenler, beyazlatır ve aydınlatır. D-white kompleks formülasyonu sayesinde melanin üretimini baskılar ve kahverengi lekelerin görünümünü yok eder. Melanositlerin pigment üretimini azaltarak cilt yüzeyinde oluşan lekelerin yeniden ortaya çıkmasını önler. İçeriğindeki yoğun c vitamini sayesinde antioksidan üretimine yardımcı olur ve okside olmuş proteinleri etkisiz hale getirir bu sayede cilt renk tonu kusursuz şekilde eşitlenir.

FAYDALARI

  • Cilt renk tonunu eşitler 
  • Leke oluşumunu önlemeye yardımcı olur 
  • Cilde aydınlık ve parlaklık kazandırır

KULLANIMI

Sabah/akşam temizlenmiş cilt yüzeyine uygulayın.
 

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

WHITENING CREAM 100 ML

play