S SERUM

AHA-BHA SERUM 30 ML

Ürün Kodu : SVX-0054

Cildi Toksinlerden Arındırır, Daha Canlı Ve Aydınlık Görünüm Kazandırır.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Cildin en üst yüzeyini daha parlak ve daha düzgün bir görünüm için temizler. Gözle görünür lekelerle savaşmaya yardımcı olur. Cildin toksinlerden arınmasını destekler. Işıldayan cildinize yoğun nemlendirme sağlar. İçeriğindeki yatıştırıcı aktifler hoş bir rahatlık hissi yaratır. 

FAYDALARI

  • Cildi toksinlerden arındırır
  • Daha canlı ve aydınlık görünüm kazandırır
  • Cilde gereken antioksidan takviyesi sağlar
  • Elastikiyet kaybını önler 

KULLANIMI

Temizlik ve tonikten sonra yüz bölgenize serumdan bir miktar damlatıp hafif masaj yaparak uygulayın. 10-15 Dakika sonra ılık suyla durulayın.
 

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

S SERUM 30 ML

play