RESTORATIVE CREAM

ONARICI KREM 500 ML

Ürün Kodu : SVX-0097

Yumuşak ve Parlak Görünümlü Bir Cilt İçin Gerekli Uzun Süreli Nemlendirmeyi Sağlar.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Yoğun onarıcı bakım kremi yeni nesil bitkisel bilim teknolojisi ile üretilmiştir. İçeriğindeki bitki özleri, organik yağlar ve antioksidan özelliği olan yüksek performanslı formülü ile cildi nemlendirerek onarır, besler ve korur. İçerisinde bulunan nar çekirdeği özü, hindistan cevizi yağı, jojoba yağı, badem yağı, shea yağı ve aloe vera sayesinde cilt yüzeyinde oluşan tahrişi azaltır, cildi yatıştırır, sakinleştirir ve kalıcı olarak nemlendirir. Ciltte oluşan su kaybının kontrolünü sağlayarak ciltteki kuruluğu azaltır, yumuşak ve parlak görünümlü bir cilt için gerekli uzun süreli nemlendirmeyi sağlar.

FAYDALARI

  • Cilt yüzeyindeki iritasyonu azaltır 
  • Cildin onarım sürecine yoğun katkı sağlar 
  • Cildi kalıcı olarak nemlendirir 
  • Kuruluğu azaltır 
  • Cildi yatıştırır sakinleştirir 
  • Parlak bir görünüme kavuşmasını sağlar

KULLANIMI

İhtiyaç duyuldukça hafif masaj yaparak uygulayın.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

RESTORATIVE CREAM 500 ML

play