REFRESHING TONIC

CANLANDIRICI TONİK 200 ML

Ürün Kodu : SVX-0084

Cildinizi Bakterilerden Temizler Ve Nefes Almasını Sağlar. Gözeneklerinizi Sıkılaştırır.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Cildinizin daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Cilt temizliği sırasında yükselmiş ph değerini dengeler. Cilt onarıcı maddeler içeren tonik, yeni temizlenmiş cildi nemlendirir ve tazeler. Ayrıca cilt temizliği sonrasında oluşabilen kızarıklıkları ve kurulukları giderir. Tüm cilt yapılarına uygun antioksidan ve vitamin içeriğine sahiptir.

FAYDALARI

  • Cildinizi bakterilerden temizler ve nefes almasını sağlar. 
  • Gözeneklerinizi sıkılaştırır. 
  • Düzenli kullanımda siyah nokta ve sivilce oluşumunu engeller. 
  • Ciltteki fazla yağı alarak sebum dengesini korur.

KULLANIMI
Sabah / Akşam temizlenmiş cilt yüzeyine pamuk yardımıyla veya parmak uçlarınızla çene hizasından elmacık kemiğine doğru masaj yaparak uygulayın.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

REFRESHING TONIC 200 ML

play