MULTI SUN CREAM + 50 SPF

GÜNEŞ KREMİ + 50 SPF 200 ML

Ürün Kodu : SVX-0087

Erken Yaşlanma Belirtilerini Ortadan Kaldırır. Leke Oluşumunu Engeller.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Nemlendirici etkili güneş koruyucu SPF 50 + uzun ömürlü ve suya dayanıklıdır. Fotostabil güneş filtreleri sayesinde gerekli uzun süreli korumayı sağlar. Su bazlı formülü sayesinde sivilce oluşumunu engeller. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı yüksek faktörlü koruma sağlar. Cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korurken özel formülü sayesinde gün boyunca nemli kalmasını sağlar.

FAYDALARI

  • Erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır.
  • Leke oluşumunu engeller.
  • Hücreleri serbest radikallere karşı korur.

KULLANIMI

Güneş ışınlarına maruz kalmadan önce uygulayın. Yaz aylarında 2 saatte bir yenilemeniz tavsiye edilir.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

MULTI SUN CREAM + 50 SPF 200 ML

play