HYRNOTIVE CREAM

YAŞLANMA KARŞITI KREM 500 ML

Ürün Kodu : SVX-0083

Ciltteki Hücre Yenileme İşlemine Katkı Sağlar. İnce Çizgilerin Oluşmasını Engeller.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

İçeriğindeki zengin aktif bileşenler ve vitaminler sayesinde cilt dokusunu yeniler. Antioksidan özelliği olan formülüyle cilt bariyerinin yeniden onarılmasına yardımcı olur ve anti aging etkisi oluşturur. İçeriğindeki hyaluronic acid sayesinde ciltteki elastikiyet kaybını önler ve hücre yenilenmesini destekler. Hafif dokulu yapısı ile hızlıca emilir ve yağlılık hissi bırakmaz. Ciltte oluşan su kaybının kontrolünü sağlayarak gerekli uzun süreli nemlendirmeyi sağlar.

FAYDALARI

  • Ciltteki hücre yenileme işlemine katkı sağlar.
  • Elastikiyet kaybını önler. 
  • İnce çizgilerin oluşmasını engeller.
  • Cildin doğal kollajen oluşumunu destekler.

KULLANIMI

Sabah / akşam temizlenmiş cilt yüze-yine hafif masaj yaparak uygulayın.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

HYRNOTIVE CREAM 500 ML

play