HYDRA CLEANSER MILK

TEMİZLEME SÜTÜ 200 ML

Ürün Kodu : SVX-0086

Makyajı Ve Kiri Etkili Bir Şekilde Temizler. Etkin Yatıştırma Ve Nemlendirme Sağlar.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Hydra Milk Cleanser, kuru ve hassas ciltler için temizleme sütüdür. Nazik, hafif cilt dostu formülü, derinlemesine temizlerken akne kızarıklık  belirtilerini  iyileştirmeye yardımcı olur. Gözeneklerden biriken makyajı ve kirleri  etkili bir şekilde giderir, bu sayede gözeneklerin küçülmesini destekler. Kremsi süt formülü sayesinde ışıldayan cildinize yoğun nemlendirme sağlar. Yatıştırıcı özellikleri hoş bir rahatlık hissi yaratır. 

FAYDALARI

  • Makyajı ve kiri etkili bir şekilde temizler.
  • Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.
  • Etkin yatıştırma ve nemlendirme sağlar.

KULLANIMI

Sütü elinizde iyice yaydıktan sonra yüzünüze hafif masaj yaparak sürmeye başlayın, 4-5 dakika sütle masaj yaptıktan sonra yüzünüzü ılık suyla durulayın.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

HYDRA CLEANSER MILK 200 ML

play