FACIAL CLEANSER GEL

YÜZ TEMİZLEME JELİ 500 ML

Ürün Kodu : SVX-0081

Gözenekleri Derinlemesine Temizleyerek Cildin Nefes Almasını Sağlar.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Zengin bitkisel içeriği sayesinde gözeneklerde biriken kir toz ve makyaj kalıntılarından cildi arındırır. Sebum dengesini koruyarak fazla yağ salınımını dengeler. Cilt yüzeyini ölü hücrelerden arındırarak canlı ve aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlar. Düzenli kullanımda siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur.

FAYDALARI

  • Gözenekleri derinlemesine temizleyerek cildin nefes almasını sağlar. 
  • Sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller.
  • Cildin sebum dengesini korur.

KULLANIMI

Sabah / Akşam cildinize masaj yaparak uygulayın. Yağlanmaya daha meyilli olan t bölgesine (alın ve burun) ekstra masaj yapın ardından bol su ile durulayın.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

FACIAL CLEANSER GEL 500 ML

play