EYE SERUM

GÖZ ÇEVRESİ SERUM 30 ML

Ürün Kodu : SVX-0055

Göz Çevresindeki Yorgunluk Belirtilerini Yok Eder. İnce Kırışıklıkların Oluşumunu Önler.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

İçeriğindeki bitkisel aktiflerin güçlü sinerjisi ile gözaltındaki koyu halkaların ve morlukların azalmasına yardımcı olur.  Mat ve şişkin görünümü alarak yorgunluk belirtilerini ortadan kaldırır. Göz çevresinin sıkılaşmasına destek olur ve nemli kalmasını sağlar bu sayede erken yaşlanma belirtilerine en üst seviyede karşı koyar.

FAYDALARI

  • Gözaltındaki koyu lekelerin görünümünde azalma.
  • Göz çevresinde aydınlık ve canlı görünüm.
  • Göz çevresindeki yorgunluk belirtilerini yok eder.
  • İnce kırışıklıkların oluşumunu önler.

KULLANIMI

Göz çevrenizi iyice temizledikten sonra serumdan bir miktar damlatıp hafif masaj yaparak uygulayın.

 

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

EYE SERUM 30 ML

play