CALMING SKIN MASK

SAKİNLEŞTİRİCİ CİLT MASKESİ 500 ML

Ürün Kodu : SVX-0064

Cildi Yatıştırır, Sakinleştirir, Gözeneklerin Sıkılaşmasını Sağlar .Elastikiyet Kaybını Önler.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Cilt yüzeyinde oluşan kusurları yok eder ve cilt renk tonunuzu kusursuz şekilde eşitler. Temizlenmiş gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Bu sayede akne ve siyah nokta oluşumunu engeller. Cildinizi sakinleştirir, gerekli nemlendirmeyi sağlar. Düzenli kullanımda cildinizin sağlıklı ve canlı görünümüne kavuşmasına yardımcı olur ince yapısı sayesinde kolayca uygulanır. Durulanarak temizlenir.

FAYDALARI

  • Cilt dokusunu sıkılaştırır 
  • Elastikiyet kaybını önler 
  • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar 
  • Cilt tonu eşitsizliklerini dengeler 
  • Cildi yatıştırır, sakinleştirir

KULLANIMI

Haftada 2/3 defa temizlenmiş cilt yüzeyine uygulayın 30 dk bekletin ve durulayın.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

CALMING SKIN MASK 500 ML

play