BODY FIRMING GEL

VÜCUT SIKILAŞTIRICI JEL 500 ML

Ürün Kodu : SVX-0096

Eşit ve Gözle Görünür Oranda Sıkılaşmış Bir Görünüm Sağlar. Selülitleri Onarır.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Kol, göğüs, karın ve kalça bölgelerinin görünümünü şekillendirmeye yardımcı olur . Eşit ve gözle görünür oranda sıkılaşmış bir görünüm sağlar. Serinletici jel krem dokusu ile selülitlerin azaltılmasına yardımcı olurken cildi nemlendirir. Hassas ciltlerin ve hamile kadınların kullanımına uygundur.

FAYDALARI

  • Gözle görünür oranda sıkılaşmış görünüm sağlar
  • Selülitlerin azalmasını yardımcı olur  
  • Cildi besler ve nemlendirir

KULLANIMI

Jeli elinizde iyice yaydıktan sonra uygulama yapacağınız bölgeye sürmeye başlayın,  4-5 dakika hafif masaj yaparak uygulayın. Sabah ve akşam kullanmanız tavsiye edilir.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

BODY FIRMING GEL 500 ML

play