APRICOT KERNEL PEELING

KAYISI ÇEKİRDEĞİ PEELING 200 ML

Ürün Kodu : SVX-00103

Cildi Ölü Hücrelerden Arındırarak Daha Canlı ve Parlak Görünümün Sağlar, Ölü Hücrelerden Arındırır.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Işıltılı ve canlı görünümlü bir cilt için bitkisel içeriğindeki kayısı çekirdeği tanecikleriyle cildinizi derinlemesine temizler ve yumuşatır. Bileşimindeki vitamin ve nemlendiriciler sayesinde cilt yüzeyinin beslenmesini sağlar. Kayısı çekirdeği peelingi cilde uygulandığında ciltte yağ kalıntısı hissedilmez. Uygulamanın ardından ışıldayan yumuşacık teninizde hoş bir meyve kokusu bırakır.

FAYDALARI

  • Cilt yüzeyindeki kusurları yok eder 
  • Cildinizin daha yumuşak ve parlak görünmesini sağlar 
  • Cilt yüzeyini ölü hücrelerden arındırır.

KULLANIMI

Haftada 2/3 defa hafif masaj yaparak uygulayın ardından durulayın. Tüm vücut ve yüz bölgesi için kullanıma uygundur.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

APRICOT KERNEL PEELING 200 ML

play