ANTI SPOT CREAM

LEKE KARŞITI KREM 50 ML

Ürün Kodu : SVX-0090

Hiperpigmentasyonu Engellemeye Yardımcı Olur. Cilt Renk Tonunu Eşitler.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Cildi lekelerden ve pigmentasyon kusurlarından uzaklaştırmak için formüle edilmiştir, içeriğindeki pure vitamin C sayesinde antioksidan üretimine yardımcı olur ve okside olmuş proteinleri etkisiz hale getirir bu sayede cilt renk tonunu kusursuz şekilde eşitler. Melanositlerin pigment üretimini azaltarak cilt lekelerinin yeniden ortaya çıkmasını önler.

FAYDALARI

  • Kahverengi lekelerin oluşumunu önler.
  • Hiperpigmentasyonu engellemeye yardımcı olur.
  • Görünen ince çizgileri azaltmaya katkı sağlar.
  • Cilt renk tonunu aydınlatır ve eşitler.
  • Yapışkanlık hissi bırakmaz ve hızlı emilir.

KULLANIMI

Temizlik ve tonikten sonra yüz bölgenize kremi sürerek masaj yapın. Günde 2 defa kullanılması tavsiye edilir.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

ANTI SPOT CREAM 50 ML

play