ACNE SERUM

AKNE ÖNLEYİCİ SERUM 30 ML

Ürün Kodu : SVX-0053

Yara İzlerini Ve Sivilce İzlerini Azaltma da Etkili Bir Şekilde Çalışmaktadır. Cildi Yatıştırır.

Ürünlerimiz bayilerimize özel koli bazlı toptan satış yapılmaktadır. Ürün fiyatını öğrenmek ve size özel kampanyalarımızdan yararlanmak için giriş yapınız.
GİRİŞ YAP Fiyat Gör

Akne kızarıkları ve sorunlu bölgeler için destek sağlar ve doğal içeriklerden oluşan üst tabaka, siyah noktaları ve ölü deri hücrelerini arındırırken; alt tabaka akne oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Anti-bakteriyel ve anti-inflamatuar bitki özü konsantrasyonu sayesinde ciltteki sebum seviyelerini önemli ölçüde düşürerek berrak, kusursuz bir cilt sağlar. 

FAYDALARI

  • Aknenin hızlıca iyileştirilmesine yardımcı olur.
  • Cildi yatıştırır.
  • Yara izlerini ve sivilce izlerini azaltmada etkili bir şekilde çalışır.
  • Anti bakteriyel etkisi ile cildi temizler ve arındırır.

KULLANIMI

Temizlik ve tonikten sonra yüz böl-
genize serumdan bir miktar damlatıp hafif masaj yaparak uygulayın emil-
mesini bekleyin.

Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile yapılan alışverişlerde Bankacılık Kanunu ve Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik başta olmak üzere ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu kapsamda Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik uyarınca banka kartı veya kredi kartı ile yapılan alışverişlerde taksit sınırlarını belirlemeye yetkili makam olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun uygulaması gereği sitemizde ticarete konu edilen ürün veya hizmet gruplarında bütün banka ve kredi kartları için taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ürün Hakkında Yorum Yazabilirsiniz..

Yorum yazabilmek için kayıt olmalı yada üyemizseniz giriş yapmalısınız...

ACNE SERUM 30 ML

play