Hakkımızda

Salvex Laboratory ailesi olarak yola çıktığımız ilk günden bu zaman kadar en önemli ilkemiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ürünlerimizin dünyada kabul görmüş kalite standartlarında üretimini sağlamak ve sizlere ulaştırmak oldu .

İnovasyon ve AR-GE yatırımlarını destekleyerek her zaman daha iyiyi üretmek için çalışıyoruz . Salvex’e ilham veren güç ,hassas formüller yenilikçi aktif içeriklere dayanır. Etkileri maksimum kişisel sonuçları sağlamak için tasarlanan ürünlerimiz seçkin bakım yöntemlerimiz ile titizlikle birleştirilir. Yenilikçi aktif formüllerimiz profesyoneller tarafından desteklenir. Salvex, hem profesyonel güzellik merkezlerinin hem de medikal estetik merkezlerinin güvenilir iş ortağı olarak; Marka gücümüz, inovasyonel ürün geliştirme politikamız ve üstün hizmet kalitemizle müşterilerimize rekabette tercih oluşturacak artı değer sunuyor. Salvex’in insan sağlığına ve ürün güvenliğine verdiği önemle, doğaya ve insana saygılı yaklaşımıyla bitkisel bilim laboratuvarında tasarladığı ürünlerinde elde edilmek istenen tek sonuç daha canlı daha sağlıklı bir cilt görünümü oluyor. Bunu yaparken kalite bizim en büyük seçim kriterimizdir.

Salvex Laboratory ekibi Sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmanın insanlar üzerindeki olumlu etkisinin bilincinde olarak sizler için iyi çözümü sunabilecek ürünlerini arz etmekten mutluluk duyar.